Kontakt

"Dog Natural" Robert Alka
ul. Długa 45
63-100 Śrem (zakład produkcyjny, nie sklep!)
tel.: +48 518-909-384 (pon-pt)
napisz do nas
dognatural@dognatural.pl
NIE PROWADZIMY SKLEPU STACJONARNEGO!

Wprowadzenie » Składy mieszanek

Składy mieszanek

 

Wiele osób zastanawia się, dlaczego nie podajemy oficjalnie składów mieszanek, a zgodnie z przepisami prawa, jedynie nazwę kategorii składników

 

 

 

Dlatego postanowiliśmy coś więcej na ten temat napisać:

 

1) Konkurencja. Receptury stworzyliśmy sami, w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Nie chcemy ich oddać w obce ręce tym bardziej, że szczycimy się wysoką skutecznością działania preparatów. Zioła zostały dobrane przez doświadczonego dyplomowanego fitoterapeutę tak, by były bezpieczne i skutecznie wspomagały .

 

2) Podawanie ziół na własną rękę. Skład to nie wszystko, trzeba wiedzieć, w jakiej ilosci można zastosować poszczególne zioło, by faktycznie wspomóc i nie zaszkodzić. Odebraliśmy mnóstwo telefonów od klientów, którzy zaczęli podawać zioła sami na własną rękę, nie mając na ten temat wiedzy, i niestety zamiast pomóc tylko zaszkodzili

 

Ponadto korzystamy wyłacznie z przebadanych ziół z przeznaczeniem dla zwierząt (posiadających numer weterynaryjny, czyli dopuszczonych do podawania zwierzętom), czystych, wolnych od zanieczyszczeń, GMO, chemii i dzięki temu mamy pewność, że przy okazji nie szkodzimy.

 

3) Nasze produkty zostały zgłoszone do Urzędu Patentowego

 

Receptury na produkty sprzedawane w sklepie e-dognatural.pl (Anticancer Dog,Anti-Inflammatory Dog, Antibacterial Dog, Anti-Allergy Dog, Hepa Dog, Mobility Forte Dog, Calm Dog, Renal Dog, Intestinal Dog, Sterilised Dog, Cardio Dog, Stop Pain Dog, Anticancer Cat, Antibacterial Cat) są wyłączną własnością firmy DOG NATURAL Robert Alka, objęte są tajemnicą przedsiębiorstwa, są poufne i chronione prawem autorskim.

 

 

 

Prosimy również pamietać, by nie podawać na własną rękę jednego zioła przez długi czas, bo mogą wystąpić skutki uboczne. Pojedyncze zioło stosowane na własną rękę może być podawane wyłacznie w okreslonych sytuacjach, krótko, po konsultacji z lekarzem. Dlatego w naszych preparatach  zioła zostały dobrane tak, by nie powodować skutków ubocznych w organizmie zwierząt. Pamiętajcie, skład to nie wszystko , ważny jest synergizm działania pomiedzy ziołami i trafnie dobrana ich mieszanka, by ewentualne skutki uboczne jednego zioła niwelowało kolejne obecne w zestawie.

A wszystko po to by wspomóc i jednocześnie nie zaszkodzić

 


Y2JlOWUwN