Kontakt

"Dog Natural" Robert Alka
ul. Długa 45
63-100 Śrem (zakład produkcyjny, nie sklep!)
tel.: +48 518-909-384 (pon-pt)
napisz do nas
dognatural@dognatural.pl
NIE PROWADZIMY SKLEPU STACJONARNEGO!

Wprowadzenie » Opinie

Opinie

Pomagamy Schronisku w Gaju, tak o nas piszą

 

 

kliknij w obrazek

 

"Dog Natural regularnie wspiera nasze Gajowe psiaki - Hanibal i Bronx otrzymali wczoraj ziółka na "swoje" dolegliwości. 
Od lat pomagają zarówno nam jak i naszym futrzakom ❤️
Z czystym sumieniem możemy polecić preparaty również dla Waszych ogonków "

kierowniczka schroniska Paula P.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW: 

 

Historia jednego psa ze spondylozą

 

 

"Chcielibyśmy wystawić mega pozytywną opinię i tym samym gorąco podziękować DOG NATURAL za ziołowy preparat Mobility Forte, który przyniosł początkowo ulgę w bólu naszemu pieskowi a po całej kuracji przywrocily psu zdrowie i sprawność. Podzielę się historia Rumpla....Sytuacja była nieciekawa, gdyż u mojego psa rasy Boxer stwierdzono zaawansowana SPONDYLOZĘ ,temat bardzo ciężki, ogólnie beznadziejny, ponieważ choroba ta nie kwalifikuje się do operacji, gdyż narośla na kręgosłupie odrastają i jest ona bezsensowna....pies bardzo cierpiał z każdym dniem było gorzej...z bólu nie mógł spokojnie ustać, cały czas " tupał tylnymi łapami" odciążając w ten sposób kregoslup, lekarze rozkladali ręce przepisując mocne tabletki przeciwbólowe CIMALGEX 80 i TROKOXIL ( które są po części narkotykiem), pomagały ale chwilowo....a pies był po nich ospaly. Dopiero wtedy trafiliśmy na fora ludzi z podobnym problemem, tam właśnie pisali o efektach działania preparatów DOG NATURAL. Pomyslalam, że to niemożliwe żeby produkty ziołowe pomogły skoro tak mocne tabletki przeciwbólowe działały doraźnie i bez późniejszego jakiegoś długotrwałego efektu. Postanowiliśmy spróbować, bo nie było już innych alternatyw. Zaczęliśmy podawać wspomagający leczenie weterynaryjne preparat Mobility Forte. Piesek przebywał cały czas pod opieką weterynarza. Po dwóch tygodniach zauważyliśmy działanie pies widocznie lepiej się czuł, przestal też utykać na przednią łapę. Po całej kuracji nie mogliśmy uwierzyć ustąpiło " tupanie tylnymi łapami" , mój Boxer był weselszy i ewidentnie bez bólu, całkiem inny pies,aż ciężko uwierzyć. Jeszcze raz z całego serca dziękujemy za pomoc, efekt utrzymuje się po odstawieniu tabletek , raz w roku ponawiamy kuracje na wszelki wypadek.Rumpi jest szczesliwy, Pozdrawiamy!"


  Pani Elżbieta Sadowa z Rumplem

 

Pusia, psia seniorka z tłuszczakami i chorymi stawami

"Pewnego wrześniowego dnia ubiegłego roku moja 11-letnia suczka Pusia zaczęła mieć trudności ze wstawaniem. W połowie miesiąca nie była już w stanie podnieść tylnej części ciała samodzielnie. Straciła humor, przestała za mną wszędzie biegać. Trzeba ją było masować, by stanęła i zrobiła kilka kroków. Po wielu wspomagających terapiach, które nie przyniosły efektów, trafiłam na stronę Dog Natural, traktując ją jako ostatnią deskę ratunku, która wspomogłaby dotychczasowe leczenie weterynaryjne. Po miesiącu stosowania kuracji na stawy dołączony został preparat Anticancer . Pusia miała dużo tłuszczaków, które stale się powiększały. Powstawały też następne. Po dwóch tygodniach nowej terapii, a po sześciu na stawy - moja suczka odzyskała humor, zaczęła samodzielnie wstawać nawet po dłuższym leżeniu. Zwiększyłam też liczbę spacerów. Kilka razy wskoczyła na fotel, co wcześniej było niemożliwe. Tłuszczaki się zmniejszają. Niektóre aż o połowę. Śmiejemy się, Pusia „odzyskała" swoje żebra. Można już je wyczuć pod palcami. Kuracje będziemy kontynuować, by tłuszczaki zniknęły, a dla stawów nawet deszczowa pogoda przestała być najmniejszym problemem. Cieszę się bardzo, że udało nam się trafić na stronę Dog Natural i Pusia ma szansę jeszcze cieszyć się życiem bez bólu."

Magda i Pusia

 

 

Dago, pies ze zwyrodnieniami kręgosłupa, Czerniakiem Złosliwym i chorą trzustką

 

 

"Dago w wieku 2 lat był operowany, usunięto narośl, która okazała się czerniakiem złośliwym, przeżyliśmy szok . Po leczeniu weterynaryjnym nowotworu, czyli operacji zaczęliśmy dodatkowo podawać preparat Anticancer Dog i do dnia dzisiejszego  nie było wznowy. Jest to dla nas bardzo bolesne wspomnienie ale jakże jesteśmy szczęśliwi, że kuracja Anticancer Dog która wspomogła leczenie weterynaryjne nowotworu dała tak pozytywne rezultaty. Minęło kilka lat od operacji, pies jest regularnie badany, nie ma śladu po chorobie. Dago ma również chorą trzustkę(przyjmuje enzymy trawienne do posiłku) i zwyrodnienia kręgosłupa. Po zaleceniach weterynaryjnych zgłosiliśmy się znów po pomoc do Dog Natural , Dago zaczął przyjmować preparaty Hepa Dog i Mobility Forte Dog. Efekt jest taki że poziom Lipazy wynosił 25.05.2018 – 5661 U/i , a 27.10.2018r. mamy wynik 1410 U/l , a  dzięki wsparciu mieszanki Mobility Forte Dog od 2 m-cy Dago przestał utykać dużo biega, chodzi na długie spacery i co najważniejsze – nie utyka. Jesteśmy przeszczęśliwi. Bardzo dziękujemy. "


                                 Pani Halina właścicielka Dagusia 

 

 

Opinia od zadowolonych właścicieli Coli - suni z chłoniakiem

 

 


"Cola to suczka, która w tym roku skończy 8 lat. Zdiagnozowano u niej Chłoniaka w okolicach nerek. Ponieważ guz był rozległy, doktor nie zdecydował o jego wycięciu. Podjęliśmy wspólnie z doktorem próbę leczenia. Pierwotnie Cola otrzymała serię zastrzyków wraz z tabletkami Gromeloxin. Następnie nasz doktor, znając nasze podejście do chemioterapii, zaproponował skorzystanie z wspomagającej leczenie weterynaryjne terapii ziołami i skierował nas do Dog Natural. Cola otrzymuje mieszankę Anticancer Dog wraz z mieszanką Anti Inflammatory Dog. Psiak jest szczęśliwy, pełen energii, cieszy się, biega, szczeka merda ogonem . Rozległy guz wchłonął się całkowicie. Wyniki badań są w normie. Gdyby nie ta straszna diagnoza zapomnielibyśmy o wszystkim. Zdajemy sobie jednak sprawę, że musimy być czujni. Cola jest pod stałą opieką doktora i co jakiś czas badamy czy w jamie brzusznej nie rozwija się coś niepokojącego. Jesteśmy też w stałym kontakcie z Dog Natural. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy za profesjonalizm w obsłudze, zainteresowanie zwierzakami a przede wszystkim za terapię ziołami, która pozwala cieszyć się kolejnymi dniami wspólnie spędzonymi z naszym psem."

                                                             DR Kordylewsy 

 

Holker, pies z alergią

 

" Nasz pies w wieku 5 lat dostał silnej alergii zarówno pokarmowej, jak i kontaktowej. Objawiało się to bardzo silnym świądem oraz ropnymi bąblami na spodach łap.Niestety mimo leczenia farmakologicznego stan się pogarszał. Po wielu poszukiwaniach trafiliśmy na firmę Dog Natural , po konsultacji zostały dobrane odpowiednie preparaty i były to Anti-Allergy Dog i Antibacterial Dog, które dołączyliśmy do leczenia farmakologicznego. Preparaty wspomogły leczenie weterynaryjne. Pierwszą pozytywną reakcję zaobserwowaliśmy przed upływem miesiąca,a po upływie dwóch nie było śladu zmian. Dziś Holker nie ma żadnych zmian na łapach. Mimo przebywania wśród alergenów nie ma nawrotów. Z czystym sumieniem i całym sercem polecamy preparaty. 
Dziękujemy,że jesteście "

Sylwia i Holker

 

Nela, suczka z nowotworem listwy mlecznej i chorą wątrobą

 

 

 

„Na firmę Dognatural natrafiłam przypadkiem, szukając czegoś co byłoby alternatywą dla operacji naszej suni. Wykryliśmy u niej małe guzki na listwach mlecznych oraz jeden spory guz, co więcej miała też problemy z wątrobą. Weterynarze proponowali nam zabieg (co w wieku 11 lat jest ryzykiem) oraz leki. Firma dognatural proponuje preparaty wspomagające leczenie weterynaryjne, a jej właściciele chętnie nas wysłuchali, przedstawili swoje zdanie oraz doradzili odpowiednie produkty ziołowe. Kontakt jest niesamowity: zawsze są gotowi z nami porozmawiać, rozwiać nasze wątpliwości, pocieszyć i doradzić. Państwo Alka prócz swoich preparatów podpowiadają czym karmić zwierzaki i jak je wspomóc. Wysyłka jest ekspresowa. Co do mieszanek: nasza sunia stosuje je już długo, zamiennie różne mieszanki, w zależności od potrzeb. Po cierpliwym stosowaniu wspomagającego leczenie weterynaryjne preparatu HEPA DOG (ok 1,5 miesiąca) zgodnie z zaleceniami: wyniki wątrobowe suni bardzo się poprawiły, czego nie było widać po zażywaniu innych wspomagających tej organ preparatów dla zwierząt. Sunia stosuje też preparaty Anticancer Dog i Anti Inflammatory Dog które wspomagają leczenie weterynaryjne nowotworu mojej suni i efekt jest taki, że duży guz wchłonął się, niektóre z guzków również się zmniejszyły. Sunia stała się bardziej żywiołowa i nabrała apetytu. Wszystko to świadczy o skuteczności preparatów proponowanych przez Dognatural. Polecam."

Pani Kinga z Nelą

 

Świeża opinia prosto z Hiszpani, od Pani Asi i suni Lucy z chorym kręgosłupem


"Lucy została znaleziona w bardzo ciężkim stanie. Była bardzo wygłodzona, miała anemię. Była taka chuda, że można było policzyć wszystkie jej kości. Jej nogi były bardzo słabe, bardzo się trzęsły, czasem ciężko jej było chodzić czy nawet tylko stać. Jak już chodziła, to bardzo brzydko, dwie przednie łapy musiały przyjmować cały ciężar ponieważ tylne pracowały bardzo słabo i były sztywne. Pierwszy weterynarz postawił szybką diagnozę, że to od krzywicy, którą sunia pewnie przeszła jako szczeniak. Od razu po adopcji inny weterynarz zrobił badania i prześwietlenie kręgosłupa. Okazało się, że ma chorobę zwyrodnieniową w dwóch miejscach a ucisk na nerwy powoduje, że wszystkie cztery łapy nie pracują jak powinny. Dodatkowo prześwietlenie wykazało artretyzm w biodrach. Lucy jest starszym pieskiem (wiek między 11 a 13 lat), więc pozostało nam jedynie wzmacniać mięśnie poprzez ćwiczenia i masaże oraz znaleźć naturalne suplementy wspomagające działania weterynaryjne (nie obciążające organizmu) wzmacniające aparat ruchu oraz takie, które wspomogłyby zniwelowanie bólu. 
Szczęściem znaleźliśmy mieszankę ziołową Mobility Forte firmy Dog Natural. Bardzo zaskakujące było dla nas to, że sunia już po tygodniu przyjmowania ziół poczuła się lepiej. Zaczęła ładniej i pewniej chodzić i o dziwo, zaczęła biegać. Nogi trzęsą się jej teraz bardzo rzadko, są lekkie nawroty jedynie podczas zmiany pogody. Poza tym sunia jest niesamowicie silna co bardzo odczuwam na spacerach. Stała się aktywna, lubi z młodszą "siostrą" wspinać się na górki. Czasem aż muszę ją stopować. 
Bardzo mocno dziękuję Państwu Alka za mieszankę ziołową wspomagającą Lucy. Gorąco polecam ją zwierzakom z problemami ruchowymi."

Pozdrawiam Asia

 

 

 Basko, pies z nietrazymaniem moczu po kastracji i problemami z narządem ruchu

 

 

"Stosuje zioła od dłuższego czasu, właściwie to już chyba 3 czy 4 rok...zaczęło się od tego ze mój Basko (amstaff, 7 lat) zaczął popuszczac mocz. Początkowo myslalam ze przeziebil sobie pęcherz (przebywał 2 miesiące w psim hotelu w kojcu w miesiącach kwiecień maj) Ale to nie ustepowalo i okazało się ze jest to po prostu efekt sterylizacji. Zrozpaczona w poszukiwaniu pomocy (leki które przepisał weterynarz działają w większości na suki) trafiłam przypadkiem na stronę dog Natural. Właściwie to koleżanka z fundacji zajmującej się auspicjami, poleciła mi ja. Na początku byłam sceptycZnie nastawiona. Pomyślałam zioła? Zamówiłam najpierw preparat na nietrzymanie moczu (obecnie STERILISED DOG). I tak stosuje ja już bez przerwy. Mojego psa znacząco ten preparat wspomógł poza leczeniem wet., widzę znaczącą poprawę, czego nie mogłam uzyskać przy stosowaniu innych środków. Problem praktycznie nie istnieje, z tym ze muszę ja stosować nieprzerwanie. I nie zrazajcie się tym ze potrzeba trochę czasu żeby zioła zaczęły działać u mnie to trwało chyba 2-3 tygodnie ale na taki efekt warto poczekać :-).

 To niestety nie koniec nasZych kłopotów ze zdrowiem. W 2013 roku Busko zerwał sobie wiezadlo krzyżowe w tylnej łapie. Odbył operację, posiada obecnie sztuczne wiezadlo, jednak rzecz w tym ze przy tej operacji lekarz oznajmił nam ze basko ma początki dysplazji...I że póki co jest ok ale to się będzie pogłębiać po za tym będzie obciazal inne stawy, żeby odciążyć ten chory. I tak się rzeczywiście stało. Jakoś 1,5 roku temu nastąpiło gwałtowne pogorszenie. Nawet po niewielkim wysiłku piesek 2 następne dni kulal na drugą zdrową łapę. Z początku myślałam ze to drugie wiezadloposzło ale okazało się ze jest ok. Po prostu dysplazja się poglebila a do tego basiorek nasz miał mało ruchu bo urodZiło nam się dziecko i zwyczajnie nie było czasu żeby chodzić z psem ma regularne długie spacery, co skutkowało tym ze przy każdym dłuższym wyjściu dluzszej przerwie pies kulal. Pomyślałam wtedy, może spróbuję czegoś od dogNatural. Szczerze mówiąc nie liczyłam na spektakularne efekty ale skoro na moczenie mimowolne pomogło...poczytałam, zobaczyłam ze dziewczyną z podobnym problemem chwali sobie mieszankę mobility forte...I faktycznie! Tak samo jak pisała, pomogło! Znów wspomogło leczenie wet., Pies wrócił do formy! Teraz znowu biega jak dawniej...tylko znowu u nas działanie uaktywnilo się po około 3 tygodniach, ale dZiała. Może taki już nasz urok;-)

 Polecam wszystkim gorąco te zioła, na pewno każdy znajdzie coś dla swojego pupila. Poza tym przemiła obsługa, dobry kontakt ze sprzedającym, szybką wysyłka. Ludzie mają naprawde dużą wiedzę, można się spokojnie zapytać, doradzą, pomogą. Gorąco polecam!"

 

Małgosia i Basko 

 

Fiolka, sunia znowotworem złosliwym, mięsakiem i problemami ze stawami

 

 

"U mojej trzynastoletniej Fiolki stwierdzono nowotwór. Od tego czasu Fiolka jest pod stałą opieką weterynarza. Przypadkowo dowiedziałam się o firmie Dog Natural i jej produktach. Chcąc złagodzić ból i cierpienie Fiolki, postanowiłam kupić kapsułki ANTI CANCER DOG. Odkąd podaję żelki, stan Fiolki się poprawił. Zdecydowanie żelki Anti Cancer Dog bardzo wspomogły osłabiony organizm Fiolki.

Między czasie u Fiolki doszedł problem ze stawami. Nie mogła chodzić, przestała jeść. Weterynarz wprowadził kolejne leki, żeby złagodzić potworny ból, jaki towarzyszył Fiolce. Leki zaczęły działać, stan się poprawił a ja po raz kolejny skorzystałam z pomocy firmy Dog Natural i zakupiłam żelki MOBILITY FORTE DOG. Ziółka zdecydowanie pomagają, Fiolka zaczęła chodzić, jeść, szczekać.

Z całego serca, polecam żelki z firmy Dog Natural. Żelki bardzo, ale to bardzo wspomogły i nadal wspomagają leczenie mojej kochanej Fiolki. "

Justyna

 

Dwa psiaki z problemami narządu ruchu

"Jestem właścicielką dwóch psów. Z preparatów Dog Natural wspomagających leczenie korzystałam kilkakrotnie. Pierwszy pies - powracajace każdej jesieni ostre ataki reumatyczne wymagające interwencji weterynarza.
Kilka lat temu dowiedziałam się o Dog Natural i zdecydowałam się na uzupełnienie kuracji weterynaryjnej o Mobility Forte. Pies zjadł jedno opakowanie. Bóle reumatyczne już więcej nie powróciły. 
Kolejnym problemem była uszkodzona wątroba po zatruciu, które pies przeszedł.Po zakończeniu kuracji weterynaryjnej pies zjadł jedno opakowanie Hepa Dog. Ustały wymioty. Parametry wróciły do normy Drugi pies - senior łapki odmówily posłuszeństa /stawy i więzadło/. Przestał chodzić. Po doświadczeniu z pierwszym psem szybko uzupełniłam leczenie o Mobility Forte. Tym razem potrzebne były dwa opakowania. Teraz nie ma problemu z chodzeniem, tylko trochę kuleje jak zbyt dużo biega z piłeczką. Uważam, że preparaty Dog Natural wspomagające leczenie są godne polecenia. Bardzo poprawiają jakość życia naszych zwierzaków."


Właścicielka psiaków Pani Ewa

 

"Od długiego czasu współpracuję z Dog Natural przy leczeniu moich psiaków. Współpraca ta polega na wspomaganiu ziołowymi preparatami tej firmy leczenie weterynaryjne , aby ograniczyć podawanie sterydów czy antybiotyków tam gdzie można ich uniknąć i wspomóc w sposób naturalny. Skutecznie poradziliśmy sobie z problemami skórnymi, regularnie ratujemy łapy owczarka mieszanką mobility kiedy zaczynają "gorzej pracować", ale największym sukcesem było przedłużenie życia poprzedniego psa chorego na nowotwór, który żył w świetnej kondycji bez bólu i cierpienia, a cała rodzina mogła intensywniej wykorzystać ten dany nam czas! "

Magda

 

Borys i zwyrodnienia kręgosłupa 

 

 

"Borys – adoptowany ze schroniska owczarek środkowoazjatycki. Dysplazja oraz poważne zwyrodnienie kręgosłupa sprawiały, ze każdy ruch był opatrzony bólem. Byłam załamana… Natrafiłam na firmę Dog Natural. Leczenie weterynaryjne zaczęłam wspomagać preparatem na stawy MOBILITY FORTE i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podąć. Po dwóch tygodniach Borys zaczął znów cieszyć się psim życiem  Z całego serca dziękuję i gorąco polecam!!! "

 

 Katarzyna Ż.

 

Betti i alergia 

 

sierść po kuracji :)))

 

"U mojego owczarka Betti notorycznie występowała alergia skórna objawiająca się ropiejącymi krostami na całym ciele. Wspólnie z weterynarzem wykluczyliśmy alergię pokarmową oraz źródła mogące być podstawą choroby i nic… Problem jak był tak został. Znajoma poleciła mi preparaty dla psów wspomagające leczenie weterynaryjne: Antibacterial Dog i Anti-Allergy Dog firmy Dog Natural. Organizm rewelacyjnie zareagował na wsparcie Natury uwalniając Betti od przykrej przypadłości. Pozostaje nam tylko gorąco podziękować i z całego serca polecić preparaty DOG NATURAL."

Właściciel Betti

 

Daisy york z infekcją i problemem wątroby

"Moja sunia Daisy rasa york, zachorowala, infekcja gornych drog oddechowych. Leczenie antybiotykami spowodowalo bardzo zle wyniki prob watrobowych a infekcja pomimo przyjmowania lekow nadal sie rozwijala. Bylismy zalamani, nie wiedzielismy jak psince pomoc. Wtedy dowiedzielismy sie o produktach firmy dog natural ktore bardzo wspomogly leczenie suni I bardzo nam pomogly. Daisy otrzymywala preparat HEPA DOG ktory rewelacyjnie wspomogl regeneracje watroby, wyniki w bardzo szybkim tempie sie poprawily. Kolejny preparat ktory zamowilismy to ANTIBACTERIAL DOG ktory wspomogl leczenie migdalkow I ucha srodkowego. Nie chce nawet myslec co by bylo gdyby nie ziola DOGNATURAL dzieki ktorym sunia odzyskala zdrowie I radosc zycia.
Z calego serca dziekujemy I goraco wszystkim polecamy ziolka ktore naprawde potrafia czynic cuda"


Wlasciciele Daisy

 

Nora owczarek niemiecki z łuszczką oka 

U mojej suni Nory (owczarek niemiecki) zdiagnozowano łuszczkę oka. Jest to choroba autoimmunologiczna prowadząca do ślepoty. Nora będąca pod opieką weterynarza, zaczęła dodatkowo otrzymywać wspomagający preparat „ANTI-INFLAMATORY”. Choroba została zatrzymana. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy preparaty wspomagające zdrowie naszych pupili firmy DOG NATURAL”

Pani Kasia K., właścielka Norci

 

Joker i chroniczne zapalenie ucha

"Od 10 miesięcy walczyłam u mojego psa z chronicznym zapaleniem ucha . Przetestowałam chyba wszystkie dostępne leki ! Wystarczyło , że trochę popływał i problem powracał !!! Przypadkowo na jakimś forum znalazłam firmę Dog Natural , która wspomaga leczenie różnych dolegliwości . Postanowiłam zaryzykować i zamówiłam kapsułki Antibacterial Dog . I to był strzał w 10 !!! Kapsułki Antibacterial Dog wspomogły leczenie weterynaryjne mojego psa. Skończyłam drugie opakowanie i problem ZNIKNĄŁ !!! Matka NATURA potrafi czynić CUDA !!! POLECAM w 100% ".

Boguśka Dzierżawska

 

Sunia z nietrzymaniem moczu po sterylizacji

"psina ma się dobrze, miesiąc temu zakupiłam 1 opakowanie Sterilised Dog na wypróbowanie jak działa. I jest super , po tygodniu zauważyłam poprawę , a teraz już problem jakby zniknął bo suczka już nie popuszcza moczu, przebywa pod opieką weterynarza "

Właścicielka suczki Pani Hania

 

Seta, suczka z włókniakomięsakiem
 
 
 
"Cud z ziolami z Dog Natural"
Okolo trzy lata temu na nodze(palcu) naszej Sety(Owczarek Niemiecki)wyrosla kulka.Przez pierwszych klilka dni nie przejmowalismy sie tym-myslac ze cos Ja ugryzlo ,kiedy biegala po ogrodzie.Jednak kulka nie znikla-a wrecz przeciwnie-zaczela rosnac.Zaczelismy sie obawiac,ze to moze byc cos powaznego-a mieszkajac w Wielkiej Brytani wiedzielismy,ze tutaj nie bedziemy mogli liczyc na pomoc jakiej bysmy sie spodziewali(mielismy juz doswiadczenie w tym temacie)
Postanowilam szukac pomocy w naturalnym wspomaganiu leczenia weterynaryjnego.
I tak trafilam na strone "DogNatural".
Napisalam do Panstwa Alka -opisalam nasz  problem.Poradzili by jak najszybciej zrobic badania,ale rowniez zdecydowalismy sie odrazu na kuracje Anticancer i Anti Inflammatory Dog.
Przy najblizszej wizycie w Polsce(kilka tygodni pozniej)trafilismy do Myslenic do znanego zwierzecego onkologa-po biopsji stwierdzil miesako-wlokniaka i zalecil szybka amputacje calej tylnej nogi(jak sam stwierdzil-"Tak na wszelki wypadek")odrazu stwierdzil,ze przerzuty beda na 100%,ale to przedluzy zycie naszej Sety moze o kilka lat-w sytuacji gdybysmy chcieli wstrzymac sie z operacja do czerwca(byl luty)Seta miala juz nie zyc.Poprosilismy o godzine na zastanawienie sie-diagnoza nas zalamala.Po biopsji narosl zaczela rosnac w szybkim tempie-wygladala jak kalafior-staralismy sie ja zabezpieczac masciami i opatrunkami-nasza Seta miala tego troche dosc i w momencie naszej nieuwagi wytargala sobie ta narosl-wtedy juz bylam pewna ze doszlo do tragedii.Napisalam do Dog Natural-i jak zwykle moglam liczyc na Ich wsparcie.Poradzili co zrobić. Do tej pory robilismy dwa razy badania(juz u innego lekarza)  i USG.Seta jest zupelnie czysta.Nie ma zadnych zmian nowotworowych.Ma 10 lat-a zachowuje sie jak wtedy kiedy miala ich 3.
Dzieki Panstwu Alka ,Ich wspomagającym leczenie weterynaryjne mieszankom ziolowym i Ich wiedzy nasz pies jest zdrowy i ma wszystkie lapy na ktorych szaleje po ogrodzie.
Dziekujemy i dziekowac nie przestaniemy.
Przepraszam za tak dlugi wpis-jednak nie moglam tej historii ograniczyc do kilku zdan."
 
Ewa F.
 
Landseer Farmer z piękną sierścią
 
 
 
 
"Na jednej z wystaw psów zwróciliśmy uwagę na Landseera, który miał piękną sierść. Po krótkiej rozmowie dowiedzieliśmy się o ziółkach z Dog Natural. Zamówiliśmy kurację na sierść oraz dodatkowo, po rozmowie z producentem, zestaw wzmacniający na kościec. Tak więc Farmer łącznie z karmą konsumował naturalne pigułki. Ze względu na jego szybkie tempo wzrostu okazało się to dobrym posunięciem. Efekt obu kuracji był zauważalny po krótkim czasie. Teraz ma już 2 lata i jest w doskonałej kondycji."

                                                              Właściciel Farmera
 
 
Czesio- Labrador ze zwyrodnieniami, zerwanym więzadłem i silną alergią
 
 
 
 
 
"Czesio to  labrador adoptowany w 2013 r. Bardzo szybko zaczęły się problemy zdrowotne. Od początku problemy z jedzeniem. Ciągłe biegunki, drapanie . Przeszliśmy na jedzenie gotowane. Nie wiele pomogło. Zdecydowaliśmy się zrobić testy alergologiczne. Okazało się ze pies ma alergie na większośc produktów, tzn mogł jeśc tylko jagnięcine marchewkę ,ziemniaki i cukinie. Do tego alergia na roztocza, trawy, pleśnie, grzyby. Nawracające sączące się rany to już nasza codzienność. Weterynarz wpisał się juz w nasz kalendarz i tak na zmiane sterydy i antybiotyki. Pies zaczyna bardzo tyć mimo diety, Zaczynają się problemy ze stawami. Diagnoza zwyrodnienia stawów łokciowych, zerwane więzadło, wtórnie uszkodzony staw skokowy. Koło zaczyna się zamykać pies nie chodzi więc tyje bardziej. Na dodatek w listopadzie 2014 r złapał babeszjoze od 1 kleszcza i to szybko wyjętego. Ledwo odratowany po dwukrotnym przetaczaniu krwi. Wynik babeszji to uszkodzona wątroba i trzustka. Przez miesiąc sterydy i leki na wątrobę. Czesio ciągle smutny jak nie labrador. Szale goryczy przelało głębokie ropiejące zapalenie skóry po zastosowaniu obroży przeciwkleszczowej . Zaczęłam szukać preparatów wspomagających leczenie weterynaryjne bo pies tył i jednocześnie cierpiał coraz bardziej od antybiotyków i sterydów. Trafiliśmy do Dog Natural. Zaczęliśmy od wspomagajacych mieszanek Mobility Forte i Anti Allergy Dog I stał się dla mnie cud po ok 2 tyg zauważyłam że Czesio rano wstaje bez problemu, przestał się drapać . Po miesiącu chętnie wychodzi na spacer i nie męczy się tak szybko. I tak stopniowo dzień po dniu było tylko lepiej. W międzyczasie przeszliśmy się kurację mieszanką na guzy i narośla Anticancer Dog bo wylazł nam dość duży tłuszczak( zmiejszył się do takiego stanu że nie trzeba go usuwać i nie rośnie już). Po półtora roku walki o Czesia efekty są następujące : 15 kg mniej , 7-10 km spaceru to nie problem, ostatnie badania krwi bez zarzutu( w lecznicy pytano mnie czy nie podmieniłam psa do badań) testy alergologiczne i to chyba największy postęp z ok 40 alergenów zostało nam tylko uczulenie na roztocza i trawy oraz tuńczyka i jęczmien w niewielkim stopniu. Jestem niezmiernie wdzięczna za pomoc dla Czesia.  Bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i każdą radę. Dzięki Dog Natural nie tylko psy czują się lepiej , ale i my wprowadziliśmy zmiany w naszym życiu. Zioła są obecne teraz w naszym domu i wszyscy czują się lepiej . pozdrawiam gorąco , Anna  " 


Właścicielka Czesia Pani Ania

 
 
Megi-Goldenka z zapaleniem skóry ze Słowacji
 
 
 
 
"Our dog had suffer from bad skin dermatitis. She was scratching all the time. She even made herself ugly bleeding wounds. From the time we started her on herbal tablets we were recommended after discusion with D. Alka she has improved a lot!!! She looks much better and her hair is growing again. It tooks few months but she is happy dog again. We are very happy with this herbs and would definitely recommend them!!  She is keeping in veterinary care"

Simona S.
 
 
 
Lucjan - pies z tłuszczakami
 
 
"Lucjan to 15-letni mieszaniec, który nie miał łatwego życia. Jako duży szczeniak został oddany do schroniska, w którym pozostał...10 lat. Kiepskiej jakości jedzenie i zaniedbanie medyczne pozostawiło go z nadwagą, licznymi tłuszczakami, kiepską sierścią i niedoczynnością tarczycy. Pod okiem weterynarza z większością problemów się uporaliśmy, ale tłuszczaki na brzuchu wciąż rosły. Dopiero zioła Anticancer Dognatural, które nam zostały polecone przez osobę z fundacji zwierząt, wspomogły kurację weterynaryjną i usunęły tłuszczaki u Lucjana bez konieczności operacji. Po roku pojawił się guzek, który rósł w zastraszającym tempie na kufie. Był już wielkości dużej wisienki, a nie jest to najlepsze miejsce do operacji, bo brakuje tam skóry do zszycia po ewentualnym usunięciu guza. Weterynarze rozkładali ręce. Znów oparliśmy się na ziołach Anticancer i guzek zniknął po pierwszej kuracji. Niestety powrócił jak tylko przestaliśmy podawać zioła, ale już po drugiej kuracji zniknął na stałe. Wprawdzie doceniamy pracę weterynarzy i korzystamy z ich usług regularnie, ale czasami trzeba zaufać wsparciu natury. Zamiast obciążać organizm starszego i chorego psa lekami czy poddawać go narkozie, woleliśmy spróbować łagodniejszą (choć skuteczną) metodę wspomagania organizmu. "
 
Pani Ania i Lucjan
 
 
 
Oto Bambi który przyjmował Renal Dog na problemy z nerkami 
 

 
"Bambi to starszy już, czternastoletni kundelek. Zimą stan jego zdrowia się pogorszył, często wymiotował, mocno schudł, a wykonane wówczas badania potwierdziły problemy z nerkami(podwyższony mocznik i kreatynina). Z powodu kuracji, jaką wtedy przechodził (chore zęby), przyjmował antybiotyki, a chore nerki zaczęlismy wspomagać preparatem Renal Dog. Poprawa była widoczna już w niedługim czasie - Bambi częściej pił wodę, oddawał mocz odpowiednio i co najważniejsze, przestał wymiotować. Wykonane kilka dni temu badania potwierdziły, iż stan jego nerek uległ polepszeniu i po dawnych objawach nie ma już śladu. Serdecznie polecam Renal Dog, jak i Dog Natural za cenne rady i wskazówki.
Pozdrowienia
Maja"
 
 
 
Vila, sunia z gorączką Shar Pei
 
 
 
"Vila to suczka chorująca na gorączkę Shar Pei, zaadoptowana ze schroniska w Gaju.
Nawracające stany zapalne uszu, skóry, gorączki i opuchlizny stawów mocno jej doskwierały. Leczenie weterynaryjne zaczęlismy wspomagać preparatami Anti Inflammatory, Mobility Forte i Antibacterial Dog. Od tego czasu nie ma już problemu z zapaleniem uszu czy skóry, opuchlizna stawów zniknęła, a gorączki przestały się pojawiać 
Polecamy z całego serca preparaty firmy Dog Natural, które znacząco wspomagają organizmy naszych psich przyjaciół" 
                                                                                                                                 Paulina
 
 
Wilma, mops z chorymi stawami
 

"Chciałam gorąco podziękować za pomoc i okazane wsparcie DOG NATURAL. Moja 13-to letnia psinka rasy mops Wilma miała spore problemy ze stawami, które dokuczały jej do tego stopnia, iż wejście po kilku schodach do domu stało się dla niej całkowicie niemożliwe. Trzeba było ją wnosić. Leczenie weterynaryjne zaczęłam wspomagać preparatem MOBILITY FORTE DOG. Już po jednym opakowaniu zauważyłam, że Wilma swobodnie wbiega po schodach do domu  Już nie boi się jak to miało miejsce przed kuracją i nie czeka, aż ktoś ją wniesie. Polecam ten preparat z całego serca dla wszystkich psiaków mających problemy ze stawami Jeszcze raz serdecznie dziękuję za pomoc  "                                                             Paulina K.
RODOS, pies który cierpiał z powodu bólu zwyrodnień w stawach

Rodos znajduje się pod opieką weterynaryjną i wspomaga się kuracją Dog Natural 

"Szanowni Państwo, 
Bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie i pomoc w walce z bólem zwyrodnieniowym stawów Rodosa. Po 3 miesiącach kuracji, efekt przeszedł wszystkie moje oczekiwania! 
Rodos dostaje 2 razy dziennie Stop Pain oraz Mobility Forte dzięki czemu odstawiliśmy 1 bardzo silny środek przeciwbólowy! 
Jeszcze raz bardzo dziękuje! 
W załączeniu przesyłam zdjęcie Rodosa zrobione 2 dni temu, w jego dwunaste urodziny "
                                                       Donata

Kolejna opinia od właścicieli Diega, pieska z herpeswirusem m.in w mózgu


"Diego urodził się z Herpes Virus,miał wyykręconą główkę oraz zamknięte oczko. Zostal odebrany od mamy jak mial 4 tygodnie co rowniez nie bylo bez znaczenia.Przez pierwsze 3 miesiące przyjmował sterydy ktore sprawily ze glowka w miare sie wyprostowala a oczko otworzyło.Ale wirus pozostał.Diego rosł i był pobudzony,chwilami agresywny,szukalismy pomocy behawiorysty ale rownież odpowiednich leków wyciszających,uspakajających.I oczywiście zbawienne okazały się wspomagające kapsułki ziołowe Antibacterial. Diego odkąd je zażywa jest spokojny,opanowany,potrafi odpoczywać,relaksować się,skupić się .Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów podawania kapsułek Antibacterial. Dziękujemy Państwu D.R.Alka."
                       Właścicielka Diega Pani Joanna

Lakota, sunia z guzami oraz świądem 

" Moja suczka, Lakota, ma 11 lat i nadal jest pełna energii do spacerów, zabawy.
Ale mogło być zupełnie inaczej... Kilka lat temu zaczęły się pojawiać na pysku i na ciele guzy, narośla które kształtem przypominały kalafiory.
Rozrastały się i pączkowały. Weterynarz chciał pobrać wycinki - z kilku miejsc na ciele do analizy histopatologicznej. Nie zgodziłam się i zaczęłam poszukiwania preparatów naturalnych wspomagających leczenie weterynaryjne dla psa. I tak o to znalazłam stronę dog natural Dominiki i Roberta Alka, którzy zaproponowali kurację preparatem Anticarcer. Po kilku seriach zniknęły guzy, jakie miała na pysku i łapach, i nie ma więcej po nich śladu! A Lakota cieszy się od kilku lat dobrym zdrowiem na co dzień jakby nigdy nic nie miała!

Zdarzało się jej również wygryzanie łap do kości, czy nerwowe lizanie odbytu w dzień i w nocy. Ale i na to również Państwo Dominika i Robert znaleźli rozwiązanie: wspomagający leczenie preparat Antibacterial! Jest doskonały! Lakota jest spokojna, śpi i nie ma więcej wylizywania i wygryzania się.
Z całego serca polecam! "
                                     Właścicielka Lakoty Pani Joanna

Owczarki Collie - guz śledziony i inne dolegliwości

Chcialabym z calego serca podziekowac Dognatural za poswiecony czas i opieke nad moimi psami. Nasza przygoda na dobre rozpoczela sie w momencie gdy u mojej suni Sisi zdiagnozowano guz sledziony. Krotko przed tym zdiagnozowano u Niej rowniez hipoglikemie oraz podczas badania serca (echo i ekg) ktore mialo pokazac, czy Sunia moze byc operowana, Pani Doktor i asystent tak wyginali moja biedna Sisi, ze uszkodzili Jej kregoslup i tak zostal mi Kochany 14-sto letni pies z guzem i niemoznoscia samodzielnego poruszania.
Nie zastanawiajac sie dlugo zadzwonilam do Dognatural proszac o wsparcie leczenia weterynaryjnego ich preparatami. Moj pies dodatkowo mial mutacje genu MDR-1 tak wiec wprowadzalysmy preparaty powoli, zabralam moja Sunie wraz z jeszcze 2 pozostalych Collakow w gory i tam zaczeliśmy przygodę z ziołami.
Przed wyjazdem w gory Sunia byla w beznadziejnym stanie, byla wymeczona lekami weterynaryjnymi, wiedzialam,ze gorzej juz nie bedzie, zapakowalam Mala i pozostale 2Psiaki do samochodu i ruszylam w kilku godzinna podroz w gory, do domku, w ktorym moje psy i ja odzyskiwalismy utracona moc:) Zaczelam podawac Jej ziola, niesamowite bylo to jak pieknie na nie reagowala. Zazywala pieknie ziola, odzyskujac powoli sily i z dnia na dzien stajac sie coraz mocniejsza. Zyla jeszcze ze mna 1,5 roku z guzem, ktory wg Weterynarzy, byl absolutnie do zoperowania, z malymi szansami na zycie,a ja moglam miec ukochanego psa o 1,5 roku dluzej, gdybym nie pojechala w gory, gdybym nie wsparła leczenia wet. produktami dognatural
, wiem, ze nie byloby nam dane cieszyc sie soba jeszcze tak dlugo!"

                                 Właścicielka piesków Pani Kasia
INES - sunia z kaszakiem na głowie

"Chciałam gorąco podziękować DOG NATURAL za pomoc, wsparcie i profesjonalną opiekę nad moją suczką Ines. Miała ona na głowie guza-kaszaka, który stawał się coraz większy. Leczenie weterynaryjne zaczęłam wspomagać preparatami ANTI-ALLERGY DOG oraz ANTICANCER DOG. Już po kilku dniach zauważyłam, że kaszak zaczął się zmniejszać, a po niecałych dwóch tygodniach po guzie nie ma śladu  Główka Ines jest równa i nawet weterynarz nie mógł znaleźć miejsca, w którym był kaszak. Polecam te preparaty z całego serca dla wszystkich psiaków mających problemy z guzami. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc 
Z wyrazami szacunku,

Paulina"
Saba- suczka z nietrzymaniem moczu
"Moja suczka Saba od ok. miesiąca miała duży problem z nietrzymaniem moczu. Weterynarz powiedział, że to moczenie zdarza się jak piesek jest sterylizowany i u starszych piesków. Dostawała Seronil bo była bardzo niespokojna i miała dostać propalin na moczenie się, ale nie dałam Sabie bo w ulotce ostrzegaja że źle wpływa na zachowanie, więc poszukałam w internecie i znalazłam naturalne Sterilised. Kupiłam wspomagający leczenie weterynaryjne preparat Sterilised Dog i po ok tygodniu przestała się moczyć. I jeszcze jedno, była bardzo niespokojna, całe noce chodziła, nie chciała spać. Po otrzymaniu Sterilised Dog wszystko się skończyło, jest spokojna i nie moczy się. Polecam Sterilised Dog jest rewelacyjne, moja Saba jest spokojna i nie moczy się. A moja Saba jest już starsza, ma już ok. 12 lat, piesek po ciężkich przeżyciach, znaleziona w opłakanym stanie. Chciałam, żeby ją wspomóc naturalnymi środkami. To naprawdę rewelacyjnie działa, polecam "
Vigor, pies z guzem w sercu
"Chciałabym podzielić sie swoim doświadczeniem z preparatami DOG NATURAL, ponieważ jestem bardzo wdzięczna osobom które stworzyły te mieszanki ziołowe. Mój piesek Wigor, którego wzięliśmy ze schroniska 1,5 roku temu, obecnie ma 7 lat, okazało sie ze ma guz nowotworowy nieoperacyjny w środku serca wielkości 6x4 cm, diagnoza postawiona przez kardiologa miesiąc temu po tym jak Wigor zaczął słabnąć na spacerach, z każdym dniem było coraz gorzej, padał na ziemie na każdym spacerze. Nie mogłam tak po prostu pogodzić sie z ta wiadomością ze nie wiadomo jak długo pożyje, a kardiolog nie mógł nic więcej zrobic. Postanowiłam poszukać pomocy w internecie i trafiłam na DOG NATURAL, poprzez bardzo szybki kontakt mailowy ustaliliśmy jakie wspomagające mieszanki ziół i w jakich proporcjach powinien brać Wigor i natychmiast zostało zrealizowane moje zamowienie na Anticancer i Anti-inflammatory. Po miesiącu kuracji na kontrolnej wizycie okazało sie ze guz nie powiększył sie a praca serca bardzo sie poprawiła w związku z czym od tygodnia Wigor nie słabnie na spacerach. Jest szczęśliwy, skory do zabawy, nastąpiła duza poprawa jakości jego życia. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaka otrzymałam od DOG NATURAL i wiem ze bede kontynuować kuracje żeby mój piesek czuł sie komfortowo jak najdłużej. Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka z Wrocławia."
Foksi, sunia z guzem na wątrobie
" Foksi ma 12 lat. W listopadzie zeszłego roku okazało się że ma guz na wątrobie 5×6 ,nie jest ustalone jaki ,tylko wielkość ( mam złe doświadczenia w leczeniu chirurgicznym z poprzednimi pieskami), więc postanowiłam podjąć się wspomagania ziołami (nasza Pani weterynarz wspiera nas w tym, zresztą to ona poleciła Dog Natural)
Od siedmiu miesięcy podaje preparaty Dog Natural i Resveratrol, na chwilę obecną guz nie zwiększa się, sunia czuję się dobrze, niema ani wymiotów ani biegunki, ma dobry apetyt i chętnie chodzi na spacer. Na chwilę obecną wyniki badań nie polepszyły się ale guz przestał rosnąć, samopoczucie poprawiło się więc liczymy że i wyniki za jakiś czas będą lepsze."
15 letni jamniczek z nietrzymaniem moczu
"Chciałabym serdecznie Państwu podziękować za preparat wspomagający leczenie weterynaryjne Sterilised Dog, mój piesek go przyjmuje i doskonale sobie radzi z trzymaniem moczu od wielu tygodni! Nie mamy już problemów z nieprzyjemnymi niespodziankami z jego strony, co wiąże się ze stanem wyposażenia naszego mieszkania:) Na pewno Państwo rozumieją co chcę przekazać!  Myśleliśmy, że nie ma już ratunku dla naszego leciwego psiaka, a jednak, kondycja jego pęcherza znacznie się poprawiła!
Z całego serca
YTk4NjFjZ