Kontakt

"Dog Natural" Robert Alka
ul. Długa 45
63-100 Śrem (zakład produkcyjny, nie sklep!)
tel.: +48 518-909-384 (pon-pt)
napisz do nas
dognatural@dognatural.pl
NIE PROWADZIMY SKLEPU STACJONARNEGO!

O Dog Natural

Firma Dog Natural znajduje się pod nadzorem weterynaryjnym

(Identyfikacyjny Nr Weterynaryjny PL3026040p.)

i posiada wdrożony system HACCP

 

Zajmujemy się produkcją preparatów całkowicie naturalnych wspomagających organizmy psów podczas leczenia różnych schorzeń, takich jak nowotwory, problemy aparatu ruchu, alergie, infekcje, kłopoty z wątrobą, nerkami, sercem, trzustką, jelitami, hormonami i inne.

 

 

Lata doświadczenia i pracy pozwoliły  nam powrócić na rynek z nowymi, ulepszonymi recepturami by jeszcze lepiej wspierać organizmy Państwa czworonożnych Przyjaciół. Nasze produkty składają się z najwyższej, dostępnej na rynku Polskim i Europejskim jakości komponentów (nie pochodzących z Chin co niestety jest powszechne w dzisiejszych czasach), są wolne od zanieczyszczeń, bez GMO, co potwierdzają wyniki analiz laboratoryjnych i certyfikaty które posiadamy. Żelatyna wołowa z której wykonana jest kapsułka jest wolna od BSE. Zadbaliśmy o każdy szczegół, by mieć pewność, że nasz produkt jest 100% czysty i bezpieczny dla Państwa Podopiecznych.

 

Receptury stworzone zostały przez Dyplomowanego Fitoterapeutę należącego do Polskiego Związku Zielarzy i Fitoterapeutów, Pasjonatę z ogromnym doświadczeniem i wiedzą w zakresie ziołolecznictwa dla zwierząt. Produkt powstał z myślą o powrocie do zdrowia i homeostazy Państwa podopiecznych , by w całkowicie naturalny i nie obciążający ustrój sposób pomóc im cieszyć się pieskim życiem wolnym od chorób i obciążeń. 

 

OWUzZjdkOD